Dziś spotkanie dyrekcji i Inzaghiego z Oaktree

28 maja 2024 | 08:50 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Nowi właściciele Interu po raz pierwszy w biurach na Viale della Liberazione.

Nowy Inter nabiera kształtów. Dziś kolejny kluczowy etap, wraz z pierwszą wizytą kierownictwa Oaktree w siedzibie klubu. La Gazzetta dello Sport podkreśla: "Intensywny dzień na Viale della Liberazione. Intensywny i wręcz historyczny, ponieważ nowy właściciel klubu dziś stawia stopę w biurze. Menedżerowie Oaktree ponownie są w Mediolanie, aby spotkać się z dyrektorami generalnymi i rozpocząć decydujący tydzień w budowie klubu o amerykańskim charakterze."

"Tym razem zrobią to w siedzibie klubu, a nie na 'neutralnym' terenie. Nadal jest to moment przejściowy, dlatego trudne jest, aby zarówno Alejandro Cano, jak i Katherine Ralph, dyrektorzy funduszu, którzy mają w rękach dossier Nerazzurrich, mówili zbyt szczegółowo o liczbach, budżetach czy planach operacyjnych. Bardziej prawdopodobne jest, że ogólnie przedstawią sposób działania amerykańskiej grupy na przestrzeni co najmniej trzech lat."

Wizyta na Viale della Liberazione posłuży do poznania kluczowych osób. Pojawi się także Simone Inzaghi: "Dyrektorzy generalni Alessandro Antonello (corporate) i Beppe Marotta (sportowy) przedstawią pracę swoich obszarów, a także niektórych kluczowych ludzi w pracy klubu, zaczynając od dyrektora sportowego Piero Ausilio. Po południu spodziewany jest także Simone Inzaghi na symboliczną rozmowę i uścisk dłoni."

"Trener ponownie spotka się z Marottą i Ausilio w innym miejscu, aby zacząć konkretne rozmowy o rynku transferowym (albo jutro, albo w czwartek), podczas gdy Oaktree jutro spotka się z resztą pracowników klubu. Na 4 czerwca zwołano zebranie akcjonariuszy, które odbędzie się w hotelu Palazzo Parigi, a tam powstanie nowa rada dyrektorów."

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich