Simone Inzaghi - kiedy umowa i jakie zarobki?

29 maja 2024 | 09:41 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Trener Interu przedłuży swój kontrakt o kolejne dwa lata i dostosuje swoje aktualne wynagrodzenie. To jest pewne. Kiedy to naatąpi?

Nie tylko przedłużenia kontraktów dwóch filarów Interu, takich jak Barella i Lautaro, są w agendzie Oaktree, ale również przedłużenie umowy z Simone Inzaghim. Trener, który wczoraj był w siedzibie klubu, wkrótce przedłuży swój kontrakt, wszystko wydaje się być już ustalone.

- Czekając na rozwój sytuacji w sprawie Barelli i Lautaro, w przyszłym tygodniu Inter przedłuży kontrakt z Simone Inzaghim. Beppe Marotta i Piero Ausilio spotkają się z Tullio Tintim, agentem trenera z Piacenzy, aby dopracować ostatnie szczegóły. Ale podstawy zostały już położone w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Simone, obecnie związany kontraktem do 2025 roku, podpisze umowę do 2027 roku, zrównując swoją datę wygaśnięcia z datą wygaśnięcia kontraktów innych członków działu sportowego, w tym zastępcy Ausilio, Dario Baccina - podkreśla La Gazzetta dello Sport.

- Nieuniknione jest również dalsze dostosowanie wynagrodzenia, które już wzrosło z początkowych 3,5 miliona do obecnych 5,5 miliona przy okazji pierwszego przedłużenia, które zostało oficjalnie ogłoszone we wrześniu ubiegłego roku. Inzaghi będzie zarabiał 6,5 miliona, wliczając w to premie. To najwyższe wynagrodzenie dla trenera, który w ciągu trzech lat w Nerazzurrich zdobył sześć trofeów i który, po zapoznaniu się wczoraj z nowymi właścicielami, wkrótce omówi sytuację na rynku transferowym z zarządem, aby jeszcze bardziej wzmocnić skład mistrzów Włoch - dodaje dziennik.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich