Spalletti uspokaja w sprawie Barelli

10 czerwca 2024 | 10:03 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Luciano Spalletti wypowiedział się na temat kontuzji Nicolò Barelli.

Za niecały tydzień rozpoczną się oficjalnie Mistrzostwa Europy w Niemczech, w których reprezentacja Włoch będzie bronić trofeum zdobytego w 2021 roku na Wembley w finale przeciwko będącej gospodarzem Anglii. Azzurri, podobnie jak w ostatniej edycji, nie są faworytami i grupa z Hiszpanią, Chorwacją i Albanią z pewnością nie pomaga. Dodatkowo sytuacja związana z Nicolò Barellą komplikuje plany.

Pomocnik Interu nie wziął udziału w ostatnich meczach towarzyskich przeciwko Turcji oraz przeciwko Bośni z powodu przeciążenia mięśniowego. Do dzisiejszego poranka jego udział w Mistrzostwach Europy był bardzo niepewny, ale najnowsze badania przyniosły trochę spokoju. W ostatnich godzinach również selekcjoner Luciano Spalletti wypowiedział się na temat zawodnika Nerazzurrich.

Spalletti uspokaja w sprawie Barelli: - Nie powinno być żadnych wątpliwości. Sytuacja jest całkowicie pod kontrolą. Nie powinno być żadnych wątpliwości co do jego obecności na boisku w meczu przeciwko Albanii. Stało się to problemem, ponieważ chodzi o Barellę, który jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem.

Źródło: sky

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich