Chelsea zaoferuje Interowi gracza za 12 miilonów?

10 czerwca 2024 | 18:01 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery2 min. czytania

Chelsea musi przyspieszyć sprzedaż kilku zawodników, aby zmieścić się w ramach Finansowego Fair Play. Wkrótce mogą zapukać do drzwi Interu.

Relacje między Interem a Chelsea są dobre i wkrótce oba kluby mogą usiąść do stołu, aby omówić możliwość przeprowadzenia operacji. The Blues muszą sfinalizować kilka transferów do 30 czerwca, aby zmieścić się w ramach Finansowego Fair Play i liczą na pomoc ze strony Nerazzurrich.

Klub z Londynu może zaoferować Nerazzurrim zawodnika za kwotę około 12 milionów euro. Chelsea ma nadzieję, że Inter odpowie pozytywnie, co pozwoli na sfinalizowanie transferu przed 30 czerwca.

Termin ten jest kluczowy, aby zmieścić się w ramach Finansowego Fair Play i uniknąć ewentualnych kar w nadchodzącym sezonie.

Inter ma jasno określone plany na nadchodzące tygodnie, ale Marotta z uwagą obserwuje wszystkie okazje, jakie mogą pojawić się podczas tego okna transferowego. Jedna z nich może pochodzić właśnie od Chelsea.

Wchodząc w szczegóły tej operacji, Chelsea rozważa zaoferowanie Nerazzurrim zawodnika, który już wcześniej był na radarze Interu. Mowa o Chalobahu. The Blues byliby gotowi go sprzedać za kwotę około 12 milionów euro. Teraz decyzja należy do Marotty, który musi zdecydować, czy zaspokoić prośbę londyńskiego klubu.

To zawodnik, który doskonale pasowałby do stylu gry Simone Inzaghiego. Zawodnik z rocznika '99 świetnie sprawdza się w grze w trzyosobowej obronie , co sprawia, że w przeszłości był już brany pod uwagę przez Nerazzurrich.

Obecnie pomysł sprowadzenia Chalobaha nie przekonuje Interu. Pomimo możliwości zakupu za stosunkowo niską cenę, zawodnik nie wpisuje się w plany Nerazzurrich, a odpowiedź Marotty na ewentualną propozycję Chelsea raczej byłaby negatywna.

Na chwilę obecną cele transferowe w obronie są inne. Na szczycie listy życzeń Interu znajduje się Buongiorno z Torino i Marotta koncentruje wszystkie swoje wysiłki, aby znaleźć odpowiednią formułę i sprowadzić zawodnika do drużyny Inzaghiego.

Źródło: bbl

Polecane newsy

Komentarze: 4

Dominik

Dominik

10 czerwca 2024 | 19:53

Swego czasu chcieli za niego 40 mln, mogli wtedy dać niższą cenę, teraz niech się gonią

Garon_92

Garon_92

10 czerwca 2024 | 20:03

Zawodnik o ciekawym profilu ale z tego co kojarzę dość często miewał urazy. Przy jego transferze można by przesunąć bissecka na środek ale biorąc pod uwagę że Chelsea jest trochę pod ścianą i musi sprzedawać to napisałbym sobie nazwiska kilku ich graczy jako lista alternatywna i ewentualnie wrócił jak podstawowe cele będą nie do realizacji

vlodek2532

vlodek2532

10 czerwca 2024 | 20:16

ŚO, lekko dzbanowaty, łapiący często urazy, tańszy niż 20 mln - gość jak nic wpisuje się w profil transferowy kuzynów. Niech ratują Chelsea za Pulisica

superofca

superofca

10 czerwca 2024 | 23:09

Jak Chelsea chce kogoś sprzedać za mniej niż 30 mln to znaczy, że ten zawodnik nie jest wart swojej miesięcznej gaży.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich