Oceny Tuttosport Nerazzurrich po meczu z Albanią

16 czerwca 2024 | 11:09 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Bischerata, używając słów Luciano Spallettiego, popełniona na początku meczu, która doprowadziła do gola Nedima Bajramiego, jest wystarczająca dla Tuttosport, aby skrytykować występ Federico Dimarco. Najwyraźniej nie wystarcza zaangażowanie w fazie ofensywnej z asystą przy golu Nicolò Barelli, który otrzymuje najwyższą ocenę w całej drużynie.

Bastoni 6 - Zaskoczony również przez kolegę Dimarco, zostaje zatrzymany w połowie drogi. Potrzebuje zaledwie dziesięciu minut, aby zrekompensować to strzałem głową na swojego drugiego gola w barwach narodowych (wtedy również w Niemczech). To on najczęściej zajmuje się kryciem Broji.

Dimarco 5 - Przerażający początek, który przynosi prowadzenie Albanii po 23 sekundach przez niefortunne wyrzucenie piłki z autu. Błąd ten ma efekt taki, że Dimarco zaczyna szaleć na skrzydle, aby to naprawić i wraca do gry. Dobra ocena? Nie, to niemożliwe.

Barella 7.5 - Jeśli były jeszcze jakieś wątpliwości co do jego kluczowej roli w tej reprezentacji, to jego występ je rozwiał. Pan środka pola i błyskawiczny strzał z dystansu na podwojenie wyniku. To jeden z tych, którzy zmieniają oblicze tej drużyny.

Frattesi 6 - Lewy półśrodkowy pomocnik, wykorzystując świetne podanie Scamacci: w 34. minucie trafia w słupek.

Asllani 5 - Jeden z najbardziej oczekiwanych występów, ale zostaje zduszony przez presję środka pola Azzurrich.

Źródło: fcinternews