Oceny GdS i CdS dla Nerazzurrich po meczu

16 czerwca 2024 | 11:15 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Włoska drużyna z wieloma piłkarzami Interu pokonała Albanię 2-1 w debiucie. Super Barella w ocenach La Gazzetta dello Sport, podczas gdy Dimarco wypadł najgorzej, ale nadal otrzymał wystarczającą ocenę.

7 Bastoni - Gol niczym napastnik, pełne uczestnictwo w akcjach, dwa przechwyty w niebezpiecznych strefach. Kilka "jeden na jednego" na granicy: musi uczyć się od Chielliniego. Mimo to lider.

6 Dimarco - Szokujący wyrzut z autu sprawia, że było to jak koszmar. Dobrze reaguje mentalnie, uczestnicząc w pierwszym golu (rzut rożny) i drugim z asystą z tyłu. Niczym skrzydłowy.

7,5 Barella - Nie trenował od kilku dni. Niesamowita pierwsza połowa, na całym boisku, defensywny pomocnik, reżyser, napastnik i strzelec, plus gol. Potem zarządza grą. Niezastąpiony.

6 Frattesi - Stare wyczucie gola, nie zawodzi: jedno wejście i słupek. Szkoda. Reszta mniej spektakularna. Piękne wymiany na liniach ze Scamaccą, kilka braków w pozycjonowaniu.

Również według Corriere dello Sport Barella był najlepszym zawodnikiem w meczu Włoch z Albanią. Oto oceny rzymskiego dziennika dla piłkarzy Interu, którzy brali udział w meczu.

Bastoni 7 - Ulga, wyciąga kasztany z ognia, odciążając Dimarco psychicznych totrur. Ale robi znacznie więcej: atakuje i broni, od bramki do bramki, zasługujący na brawa. To jego mecz.

Dimarco 5,5 - Niewybaczalny. Błąd jak z lekcji piłki nożnej. Chwila ciemności po 23 sekundach kosztuje nas 0-1. Potem otrząsa się z koszmarów, odzyskanie piłki na linii bocznej zasługuje na przekonujące i pocieszające brawa od Spallettiego.

Darmian  b/o

Frattesi 6 - Kończy kombinację Jorginho-Scamacca, tylko świetna interwencja Strakoshy uniemożliwia mu zdobycie gola. Trochę (zbyt) dużo się gubi w drugiej połowie, Spalletti go kilkakrotnie upomina.

Barella 7,5 - Spokój przed, w trakcie i po burzy. Gol jest jedną ze specjalności, strzał z daleka. Chroni piłkę i rozgrywa ją, nawet gdy jest obstawiony przez dwóch przeciwników, jakby to była najprostsza rzecz na świecie. Fenomenalny.

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 2

darren

darren

16 czerwca 2024 | 13:26

Być może to głupi pomysł, ale spróbowałbym dać Frattesiego jako fałszywego napastnika kosztem Scamacci. Typowi napastnicy w reprezentacji Italii nie istnieją już od dawna. Za to zawsze jest duża wymienność pozycji i moim zdaniem Frattesi mógłby się odnaleźć.

el_loco

el_loco

16 czerwca 2024 | 15:49

Wrzućcie oceny wszystkich zawodników. Może być bez opisów


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich