Marca: Barella pasowałby na następcę Modricia

17 czerwca 2024 | 11:07 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Występ Nicolò Barelli podczas meczu Włochy-Albania nie przeszedł niezauważony i za granicą chwalą pomocnika Nerazzurrich. Hiszpański dziennik Marca poleca go Realowi Madryt jako następcę Modricia.

- Włochy zareagowały jak mistrzowie, a ich symbolem był Barella. Przyjechał z kontuzją i rozegrał skandaliczny mecz, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie tylko ze względu na swojego gola, potężny strzał z 95 km/h z linii pola karnego, który padł po uderzeniu zewnętrzną stroną stopy. Nie byłby złym następcą Luki Modricia w Realu Madryt, jeśli ten miałby odejść, tu to mówię i tu tego nie neguję - czytamy na łamach hiszpańskiego dziennika.

- Pomocnik Interu grał wszędzie: w obronie, ataku, w środku pola i na skrzydłach, w budowie akcji i jej finalizacji. Nigdy nie przestawał biegać i na rynku ubogim w pomocników jest wart swojej wagi w złocie: biega, rozdziela piłki i strzela gole. Wystarczy pomyśleć, że strzelił więcej goli w reprezentacji (10) niż Totti (9). Mamy do czynienia z pomocnikiem najwyższego kalibru, z innej gliny. Jeden z najlepszych w Europie.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00

17 czerwca 2024 | 14:15

Dlatego cieszę się, że przedłużyliśmy z nim kontrakt.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich