Genoa podbija cenę? Gudmundsson do Saudi League?

19 czerwca 2024 | 14:14 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Nie tylko wielkie kluby Serie A i Europy są zainteresowane Albertem Gudmundssonem. Islandzki napastnik Genoi, od miesięcy obiekt pożądania przede wszystkim Interu, znalazł się także na celowniku ligi saudyjskiej.

Zainteresowanie SPL League 27-letnim zawodnikiem Rossoblu, autorem 20 goli w ostatnim sezonie w klubie i reprezentacji, ujawnił dyrektor generalny Genoi Andreas Blasquez w wywiadzie dla mediów arabskich: "Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pierwszego sezonu w Serie A. Na boisku osiągnęliśmy świetne wyniki i graliśmy bardzo atrakcyjny futbol - powiedział hiszpański menedżer, odnosząc się do wyników Grifone, zanim skupił się na Gudmundssonie - Albert pokazał swoje umiejętności i udowodnił, że jest jednym z najlepszych napastników w tej lidze, więc nie dziwi, że niektóre z największych klubów w Europie i Arabii Saudyjskiej są nim zainteresowane."

Może zatem pojawić się nowe, sensacyjne rozwiązanie w jednej z najgorętszych telenoweli obecnego czasu, jeśli zainteresowanie szejków byłym napastnikiem PSV okaże się naprawdę konkretne.

Źródło: sky

Polecane newsy

Komentarze: 3

Paulo82

Paulo82

19 czerwca 2024 | 16:18

27 lat i już myśli o Arabii? Brawo.

inter00

inter00

19 czerwca 2024 | 20:39

Nie powinniśmy płacić za niego więcej, niż 25 milionów.

Dziarski

Dziarski

19 czerwca 2024 | 21:59

ech ta dzisiejsza młodzież


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich