Zieliński: Zawiedliśmy

22 czerwca 2024 | 13:37 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Po porażce wczoraj po południu poniesionej przez Polskę z Austrią Marko Arnautovicia, polski pomocnik, który wkrótce zwiąże się z Interem, Piotr Zieliński skomentował wynik i odpadnięcie z Euro. Oto jego słowa.

- Przespaliśmy pierwsze 15 minut - przyznał. - Chodziliśmy, nie biegaliśmy. Nie przeszkadzaliśmy naszym przeciwnikom. Z tego powodu straciliśmy gola i to nas obudziło. Zaczęliśmy przejmować więcej kontroli i na początku drugiej połowy wydawało się, że jesteśmy w dobrej formie, ale potem wszystko się zawaliło. Zawiedliśmy.

23 czerwca 2024 | 08:56

Czy ja wiem czy zawiedli? Ktoś spodziewał się, coś się uda im ugrać na tych mistrzostwach?

damianekk1985

23 czerwca 2024 | 12:14

Dobrze powiedziane BONHAT 25 raz trafiliśmy do ciężkiej grupy chodź z drugiej strony nie ma łatwych grup . Bo towarzyskich napompowsno balonik a mamy raptem 3 zawodników klasy nazwijmy światowej, nie mamy ławki by wszedł ktoś i zrobił różnice a środek obrony może poza Kiwiorem to dramat tak samo DMF z czym kiedyś nie było problemu . Cieszy fakt że Probierz nie ustawił defensywnie zespołu i dal szanse Urbańskiemu i że w ogóle pojechaliśmy na mistrzostwa 😁

23 czerwca 2024 | 23:59

Zielu akurat nie ma za co przepraszać ale co do naszej obrony to jest po prostu fatalnie, a Betoniarek to wręcz sabotażysta. Z pomocy jeszcze w miarę dobrze zaprezentował się Romanczuk i Urbański, choć dla Urbańskiego to chyba jeszcze za wcześnie. Zalewski poza dwoma dobrymi akcjami dno. Ślisz i reszta szkoda gadać. Buksa i Piątek poza golami też słabiutko ale ten pierwszy u mnie zasłużył na nieco wyższą ocenę. A 34 minuty Lewego na boisku pokazały, że nie jest gotowy do gry.