Inter sfrustrowany działaniami Bayernu

23 czerwca 2024 | 20:08 Redaktor: inter00 Kategoria:Transfery1 min. czytania

Inter Mediolan jest sfrustrowany działaniami Bayernu Monachium, który rozpoczął negocjacje z Hakanem Calhanoglu bez zgody klubu.

La Gazzetta dello Sport informuje, że Niemcy wyrazili swoje zainteresowanie pomocnikiem już w maju, jednak Nerazzurri poinformowali Bayern, że nie są zainteresowani sprzedażą swojego zawodnika. Jednak Die Roten za kulisami prowadzili negocjacje ze środowiskiem piłkarza, w trakcie których w Hakanie Calhanoglu wyłoniła się chęć transferu do niemieckiego zespołu.

Piłkarz nigdy nie naciskał mistrzów Włoch na transfer, jednak w Interze panuje rozgoryczenie faktem prowadzenia negocjacji przez Bayern pomimo tego, że Nerazzurri jasno poinformowali o braku zainteresowania sprzedażą swojego pomocnika. Niemniej klub z Mediolanu jest gotowy na negocjacje z Bayernem i oczekuje oferty rzędu 70 milionów euro za tureckiego gracza.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

superofca

superofca

23 czerwca 2024 | 23:48

70 milionów to brzmi rozsądnie.

mroczny elf

mroczny elf

24 czerwca 2024 | 08:43

Wręcz nalegałbym na ten transfer.

Interista

Interista

24 czerwca 2024 | 10:05

jeśli ten transfer to jego pomysł to sprzedać obowiązkowo

Bell

Bell

24 czerwca 2024 | 10:49

Ja tego nie potrafię zrozumieć. Przecież jeszcze w kwietniu / maju, w wywiadach, Hakan się wypowiadał, że swoją przyszłość wiąże z Mediolanem, że tu chciałby osiąść na stałe. A dla mnie to był zawodnik nie do ruszenia z pierwszego składu. Więc co się nagle zmieniło?
W każdym razie, mi będzie przykro, jeśli to wszystko okaże się prawdą. (edycja 2024.06.24 10:49 / Bell)

Garon_92

Garon_92

24 czerwca 2024 | 21:10

Nie ma ludzi nie zastąpionych a marotta pięknie to udowodnił w ostatnich latach. Wydaje mi się że to sam agent piłkarza wiedząc że jest sporo wart i to ostatni moment na wysyłanie solidnej kasy zaczął podchody. Mam nadzieję że tak to wyglądało bo mając w pamięci choćby wpis hakana po zdobyciu 20 scudetto to zupełnie nie wyglądało na to żeby chciał odejść wręcz przeciwnie. Dla mnie dobrym pomysłem na zastępstwo byłby Ederson z atalanty Bergamo. Ewentualnie istnieje możliwość zmiany lekko charakterystyki środka pola i wstawienie na tą pozycję fratessiego lub barelle co pozwoli na większą intensywnosc w pressingu w środku pola. Zmiana formacji na 3421 lub 3412 raczej nie sądzę że inzaghi na to pójdzie. Z zawodników już obecnych to Zieliński również pasuje na tą pozycję. Może wielu uważać że nie ale przypomnę tylko że hakan przychodząc również był traktowany jako gracz ofensywny a nie jako regista to samo Eriksen swego czasu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich