Oaktree szykuje zmiany personalne w klubie
Nadchodzą miesiące wielkich zmian w Interze. Na najbliższym zgromadzeniu akcjonariuszy mogą pojawić się już nowe twarze.
Oaktree, nowy właściciel Interu, wziął sobie czas na dokładne zbadanie klubu i jego organizacyjnej machiny. Szczegółowe badanie wszystkich obszarów klubu, precyzyjna analiza wszystkich sytuacji, które można poprawić. Po zakończeniu tej analizy przejdzie się do działań i ewentualnych zmian w strukturze Interu.
To, co wynika z przecieków, to że na Viale della Liberazione może dojść do głębokiej rewizji ról kierowniczych, które dotyczyć będą różnych kluczowych postaci. Do końca września oczekuje się posiedzenia Rady Dyrektorów, która zatwierdzi budżet, możliwe że będzie to również okazja do ogłoszenia pewnych zmian strukturalnych klubu. W ciągu miesiąca od posiedzenia Rady Dyrektorów odbędzie się także zgromadzenie akcjonariuszy, podczas którego zostaną zaprezentowane nowe, ewentualne stanowiska. Niektóre decyzje (nie wszystkie) są wynikiem konfrontacji między Oaktree a prezesem, Beppe Marottą.
Inne z kolei są wynikiem niezadowolenia właściciela z zarządzania określonymi kompetencjami. Nowe pomysły obejmują również sposób interakcji ze światem zewnętrznym, ponieważ Oaktree planuje zdigitalizować prawie całą komunikację, przekazując większość treści przez Media House. Krótko mówiąc, między październikiem a listopadem wiele rzeczy powinno się zmienić, a niektóre znane twarze mogą pożegnać się z Interem.
Nadchodzą miesiące wielkich zmian w Interze. Na najbliższym zgromadzeniu akcjonariuszy mogą pojawić się już nowe twarze.
Źródło: Fcinter1908
maestro84
7 sierpnia 2024 | 09:54
oby tylko czegoś nie spieprzyć przy okazji (edycja 2024.08.07 09:54 / maestro84)
el_loco
7 sierpnia 2024 | 13:56
Nie mam pewności ale w odczuciach od samego początku obawiam się Oaktree jako właściciela klubu. Jest to korporacja, która ma zarabiać a nie tworzyć pasje. Zobaczymy co czas przyniesie.
Reklama