Wyścig z czasem Interu w sprawie Correi i Arny
Argentyński napastnik jest poza planami Inzaghiego, a klub Nerazzurrich ma nadzieję znaleźć dla niego nowe miejsce przed końcem okna transferowego.
Inter jest bliski sfinalizowania transferu obrońcy, o którego prosił Inzaghi: Palacios jest coraz bliżej podpisania kontraktu z klubem. Tymczasem trwają działania mające na celu odchudzenie formacji ofensywnej.
Jak pisze Tuttosport, - Ostatnie dni okna transferowego pokażą, czy Joaquín Correa znajdzie schronienie w Genoi po rekomendacji Gilardino. Zainteresowanie Crvenej Zvezdy Marko Arnautoviciem okazało się natomiast złudne: mimo chęci zawodnika, przeszkodą okazało się zbyt wysokie wynagrodzenie Austriaka. W przypadku braku nowych informacji w sprawie obu graczy, Inter może zakończyć okno transferowe z pięcioma napastnikami, z Correa wykluczonym z listy na Ligę Mistrzów.
Źródło: tuttosport
Garon_92
22 sierpnia 2024 | 07:59
Genoa po coree, tak w trakcie meczu z nimi myślałem gdzie by on "pasował" no i taka genoa obecnie nie bardzo ma zawodników w ataku. Dobra wiadomo tucu to niewypał ogromny ale może tam jak pogra trochę regularnie to coś pokaże.
Reklama