Bisseck: Zasłużyłem na grę

28 września 2024 | 18:39 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Wypowiedzi zawodnika Nerazzurrich na konferencji prasowej, Yanna Bisecka.

Inter Simona Inzaghiego wygrywa, choć nie bez trudu. W Udine Nerazzurri pokonali Udinese 3-2, wracając do zwycięstw po niedzielnej porażce w derbach z Milanem. Po meczu Yann Bisseck pojawił się przed dziennikarzami w sali prasowej. Oto jego słowa:

- Trenowaliśmy dobrze w tym tygodniu, wszyscy byliśmy skoncentrowani, aby wygrać ten mecz. Nie było łatwo, ale zagraliśmy dobrze, zwłaszcza w pierwszych trzydziestu minutach. To zwycięstwo pozwala nam iść naprzód.

Co trzeba poprawić w obronie?

- W zeszłym roku graliśmy bardzo dobrze, to było wyjątkowe, co osiągnęliśmy. Są sytuacje, w których można zrobić niewiele, jak przy drugim golu dzisiaj, gdzie piłka przeszła między wieloma nogami. Mimo to, zagraliśmy dobrze.

Jak oceniasz swoją grę w tym sezonie?

- Nie jest łatwo grać w drużynie z tyloma silnymi zawodnikami. Zasłużyłem na grę w tych meczach i będę nadal udowadniał to trenerowi, pracując ciężko w tygodniu i będąc gotowym, kiedy mnie wezwie. Jestem jeszcze młody, mogę się rozwijać i w takiej drużynie pokażę swoją wartość.

Wiele pojedynków powietrznych na boisku.

- Na boisku było wielu wysokich zawodników, w tym ja. Trener uprzedzał nas o ich fizycznej grze, ale my także mamy silnych fizycznie graczy i wykonaliśmy dobrą pracę.

Źródło: fcinter1908

Zestawy bitów udarowych SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY - Milwaukee - kupisz w mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 1

mroczny elf

mroczny elf

30 września 2024 | 10:41

Zagraliśmy dobrze zwłaszcza pierwsze 30 minut hahaha. Mecz trwa 90.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich