Luis Alberto: Inzaghi dla mnie jak ojciec
Luis Alberto, były pomocnik Lazio, zapowiada jutrzejsze starcie z Interem jako widowisko pełne emocji i bramek. Hiszpan, który utrzymuje bliskie relacje z Simone Inzaghim, nie kryje swojego podziwu dla trenera i nadziei na sukces Biancocelestich.
- To będzie piękny mecz, bez wątpienia pełen emocji – powiedział w rozmowie z "La Gazzetta dello Sport". - Z mojej strony mam nadzieję, że wygra Lazio. Drużyna przeżywa magiczny moment i może rywalizować z każdym.
Relacja z Simone Inzaghim
- Co jeszcze mogę powiedzieć o Simone Inzaghim? Był dla mnie jak ojciec. Bardzo go cenię i jestem mu wdzięczny za zaufanie. Zawsze wspierał nas, gdy mieliśmy problemy, i bez niego nie osiągnąłbym tego, co osiągnąłem. W Interze bardzo się rozwinął, a jego sekretem zawsze była praca z grupą. Mam nadzieję, że zdobędzie Scudetto, ale życzę mu powodzenia od przyszłego wtorku – zażartował Luis Alberto.
O nadziejach na zwycięstwo Lazio
Hiszpan wierzy, że obecna forma Lazio pozwoli na osiągnięcie sukcesu w starciu z Interem: - Mam nadzieję, że na boisku Olimpico to Lazio wyjdzie zwycięsko – dodał na zakończenie.
Źródło: fcinternews
Reklama