Bologna spogląda na napastników Interu

5 stycznia 2025 | 00:59 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery1 min. czytania

W poszukiwaniu kluczowego napastnika na styczniowym rynku transferowym, który mógłby pomóc drużynie Vincenzo Italiano w walce o miejsce w europejskich pucharach w przyszłym sezonie, Bologna z zainteresowaniem spogląda w kierunku Interu.

Zgodnie z doniesieniami dziennika „Il Resto del Carlino” rozważany jest powrót Marko Arnautovicia, austriackiego napastnika, który pozostawił po sobie dobre wspomnienia wśród kibiców Rossoblu. Co więcej, przed świętami jego brat opublikował zdjęcie z czasów, gdy zawodnik grał w Emilii, co może być wskazówką o chęci powrotu tam, gdzie spędził dwa sezony. Jednak wiek zawodnika (36 lat) oraz obecność Jensa Odgaarda w składzie mogą utrudnić realizację tego planu.

Bologna chce wzmocnić swój atak, biorąc pod uwagę problemy Thijsa Dallingi oraz ostatnie trudności Santiago Castro. W związku z tym, innym nazwiskiem, które pojawiło się w rozmowach, jest Joaquin Correa. „Tucu” został zaproponowany klubowi przez swojego agenta, Alessandro Lucciego, który reprezentuje również Jespera Karlssona. To właśnie dla Szweda udało się wynegocjować transfer do Lecce z zespołu Felsinei.

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich