Transfer Zalewskiego nabiera kształtów

30 stycznia 2025 | 17:28 Redaktor: inter00 Kategoria:Transfery1 min. czytania

Transfer Nicoli Zalewskiego do Interu Mediolan staje się coraz bardziej prawdopodobny.

Jak informuje dziennikarz Alfredo Pedulla, transfer polaka do zespołu Nerazzurrich nabiera realnych kształtów. Oto jego słowa:

- Podjęto już pewne kroki w celu odnowienia kontraktu polskiego wahadłowego. Nie ma jeszcze ostatecznych porozumień, ale nastąpił przełom, który musi zostać potwierdzony, abyśmy zobaczyli biały dym. Inter czeka na rozwój sytuacji, aby wypożyczyć Zalewskiego z ewentualnym prawem wykupu.

Źródło: fcinter1908.it

Okulary ochronne odporne na zarysowania 4932478763 Milwaukee - kupisz na mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 3

vlodek2532

vlodek2532

30 stycznia 2025 | 21:05

Kompletnie nie rozumiem formuły tego transferu - zmuszamy Rome do przedłuzenie z Nicolą i w lato zapłacimy za niego pewnie z 5-6 mln a przecież możemy z nim już podpisać umowę i mieć go w lato za darmo. Transfer kompletnie nie w stylu wujka Beppe.

darren

darren

31 stycznia 2025 | 08:34

Ma sens. Zmniejszamy ryzyko niewypału. Sprowadzilibyśmy go za darmo, a okazałby się niewypałem i trzeba by było szukać mu klubu. A tak przetestujemy go przez pół roku, a jak się sprawdzi to i te 5-6mln to będą drobne.

Luq1989

Luq1989

31 stycznia 2025 | 06:14

Zastanawiam się, czy to nie będzie tak, że Zalewski teraz zostanie wypożyczony do nas i go sprawdzimy a po pół roku zdecydujemy czy go bierzemy czy nie. W takiej sytuacji można się spodziewać, że Zalewski będzie rozliczeniem za kogoś np. Fratesi do Romy a dla nas dajmy na to 35 mln plus Zalewski.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich