4 tysiące fanów Interu wspiera drużynę w Monachium

8 kwietnia 2025 | 09:31 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Nie zabraknie dziś wsparcia dla Lautaro i spółki na Allianz Arenie – Inter może liczyć na potężny doping ze strony swoich kibiców.

Jak informuje „La Gazzetta dello Sport”, około 4 tysiące fanów Nerazzurrich zasiądzie dziś wieczorem na trybunach stadionu w Monachium: 3 400 w sektorze gości i około 600 w innych częściach obiektu.

Co ciekawe, właśnie w tych dniach w Monachium odbywa się największe na świecie targi maszyn i sprzętu budowlanego. W tym samym czasie Monaco Inter Club zorganizuje wyjątkowy gest: oficjalne wręczenie karty honorowego członka Javierowi Zanettiemu.

- Wszyscy byliśmy bardzo związani z Andim Brehme – czasami oglądał mecze razem z nami. Teraz chcemy oddać hołd naszemu wiecznemu kapitanowi, Pupi – powiedział Alessandro Rocca z zarządu klubu, interista z Lecce, który przyjechał do Bawarii do pracy sześć lat temu.

Źródło: fcinternews

M12 FUEL™ Subkompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem Milwaukee 4933479870 - kupisz na mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 1

jacodj

jacodj

8 kwietnia 2025 | 10:19

Najlepsi na świecie to my! 🖤💙


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich