Trzech piłkarzy Primavery w Serie B

31 sierpnia 2007 | 20:51 Redaktor: Daniello Kategoria:Transfery

W ostatni dzień letniego okienka transferowego, 3 graczy Primavery Interu przeniosło się do zespołów Serie B na zasadzie wypożyczenia lub współwłasności.

Sebastian Cesar Helios Ribas, który posiada paszport Unii Europejskiej dołączył do Spezii na zasadzie wypożyczenia. Napastnik reprezentacji Urugwaju do lat 20, urodzony w Monteviedo 11 marca 1988 roku, przed dołączeniem do akademii Interu zeszłego lata, wygrał Puchar Carnival z zespołem Atletico Juventud. Ribas zdążył już zadebiutować w pierwszym zespołe Nerazzurrich, a uczynił to 17 stycznia 2007 roku w meczu Pucharu Włochu, przeciwko Empoli.

Andrea Mei, reprezentant Włoch do lat 19, urodzony w Urbino 18 maja 1989 roku, został wypożyczony do Chievo. Jego przygoda z interem zaczęła się rok temu, kiedy podczas letniego okienka transferowego do naszej Primavery z Vis Pesaro. Miaj także swój wkład w zdobyciu przez Primaverę Scudetto.

Francuski piłkarz Nicolas Desenclos, urodzony w 1989 roku, dołączył do Triestiny na zasadzie współwłasności. Ten obrończa trafił do Interu z Montpellier tego lata i już zdążył zagrać w przedsezonowym meczu z Manchesterem United.

Źródło: inter.it

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich