Nasi w reprezentacjach - raport

15 listopada 2009 | 11:32 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Reprezentacja Hondurasu pokonała wczoraj 2:1 reprezentację Łotwy. Napastnik Interu Mediolan David Suazo zagrał w tym spotkaniu od pierwszej minuty. Został zmieniony po pierwszych 45 minutach.

Prowadzona przez Diego Armando Maradone reprezentacja Argentyny przegrała wczoraj z mistrzem Europy Hiszpanią 2:1. Gole dla podopiecznych Vicente Del Bosque zdobywał Xavi Alonso. Dla Argentyny - Lionel Messi. Esteban Cambiasso pojawił się na boisku w 75 minucie zmieniając Fernando Gago.

W meczu barażowym o prawo gry w MŚ 2010 Rosjanie pokonali na własnym stadionie Słoweńcow 2:1. Gole dla Sbornej zdobył Bilyaletdinov. Gola dla Słoweńcow przedłużającego nadzieje na awans zdobył. Rene Krhin przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Reprezentacja Kamerunu świętowała wczoraj awans na mundial. Duży wpływ w tym sukcesie miał Samuel Eto'o który zdobył bramkę dla swojej drużyny w 90 minucie. Wcześniej prowadzenie Kamerunowi w meczu z Maroko dał Webo.

W meczu gigantów reprezentacja Brazylii pokonała 1:0 Anglików. Gola dla Canarinhos zdobył Nilmar. 90 minut w meczu rozegrali Julio Cesar, Lucio oraz Maicon.

Rumunia wygrała 1:0 z Polską dzięki bramce Niculae. 90 minut rozegrał Cristian Chivu.