Zatrzymane negocjacje Napoli z Galatasaray. Co z Calhanoglu?

10 lipca 2025 | 18:47 Redaktor: NerioCorsi Kategoria:Transfery1 min. czytania

Włoskie media informują o ważnych zmianach na rynku transferowym Galatasaray, które pośrednio dotyczą także Victora Osimhena i Hakana Calhanoglu.

Jak przekazuje Sky Sport, negocjacje pomiędzy Napoli a tureckim klubem w sprawie transferu nigeryjskiego napastnika zostały wstrzymane. Klub z Neapolu, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, oczekiwał bankowych gwarancji, które jednak nie wpłynęły, co zablokowało całą operację.

Pozostaje pytanie, czy to zawieszenie rozmów okaże się definitywne oraz czy wpłynie na sytuację Calhanoglu. Warto podkreślić, że większość środków finansowych Galatasaray miała zostać przeznaczona właśnie na pozyskanie Osimhena. Stanowisko Interu nie uległo zmianie – aby rozpocząć rozmowy o odejściu tureckiego rozgrywającego, potrzebna jest oferta w wysokości 30 milionów euro.

- Po stronie Interu wciąż oczekuje się odpowiednich propozycji, a przyszłość Calhanoglu zależy od rozwoju sytuacji na rynku transferowym.

Źródło: fcinternews.it

Okulary ochronne premium z uszczelką Milwaukee 4932471886

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich