Atalanta: 45 milionów i bonusy za Lookmana

22 lipca 2025 | 22:06 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Ademola Lookman ponownie wyraził chęć dołączenia do Interu, a Atalanta jest gotowa zaakceptować ofertę opiewającą na 45 milionów euro plus bonusy – informuje „La Repubblica”.

Według włoskiego dziennika transfer Lookmana do Nerazzurrich może być powiązany z możliwym przejściem Federico Chiesy do Atalanty. „La Repubblica” precyzuje, że klub z Bergamo rozważy ofertę wynoszącą 45 milionów euro plus bonusy, choć początkowo oczekiwania finansowe wynosiły 50 milionów, a Inter był gotów zapłacić 40 milionów.

W przypadku odejścia Nigeryjczyka, jego miejsce w Atalancie mógłby zająć były zawodnik Juventusu. Jednak, by taka operacja była możliwa, Liverpool musiałby pomóc w pokryciu pensji rzędu 7 milionów euro rocznie.

- Nigeryjczyk ponownie potwierdził, że chce grać dla Interu, ale wciąż istnieje różnica między ofertą a żądaniami – czytamy w dzienniku ogólnokrajowym.

Na rynku transferowym coraz głośniej mówi się o roszadach, które mogą wkrótce odmienić ofensywę zarówno Interu, jak i Atalanty. Oczekuje się, że ostateczna decyzja zapadnie w najbliższych tygodniach.

Źródło: fcinternews.it

Zestawy bitów udarowych SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY - Milwaukee - kupisz w mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich