La Repubblica: Akanji – transfer niezgodny ze strategią klubu

2 września 2025 | 18:40 Redaktor: NerioCorsi Kategoria:Transfery1 min. czytania

La Repubblica określa transfer Manuela Akanjiego do Interu jako posunięcie, które częściowo zaprzecza strategii odmładzania kadry i redukcji kosztów klubu.

Szwajcarski obrońca będzie bowiem stanowił większe obciążenie dla budżetu niż Benjamin Pavard, który został wypożyczony do Olympique Marsylia. Jak podkreśla dziennik, 'ewidentnie historia Pavarda z Interem dobiegła końca'.

- Cristian Chivu zyskuje szybkiego i wszechstronnego defensora, który może znacząco wzmocnić linię obrony Nerazzurrich.

Transfer Akanjiego to decyzja, która wywołuje wątpliwości co do długofalowej polityki klubu, stawiającej dotąd na młodszych zawodników i oszczędności. Tymczasem przyjście Szwajcara to krok w stronę stabilizacji defensywy, ale za wyższą cenę finansową.

Źródło: fcinternews.it

inter 

Kompaktowy nóż składany 4932492661 - kupisz na mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich