Esposito przed Lautaro? Nowa szansa dla młodego napastnika Interu

21 września 2025 | 08:48 Redaktor: NerioCorsi Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Francesco Pio Esposito nieznacznie przed Lautaro Martinezem: nowa szansa na grę w podstawowym składzie. W bramce ponownie zobaczymy Martineza.

Lautaro Martinez wrócił do zdrowia i jest do dyspozycji trenera, ale to Francesco Pio Esposito może otrzymać drugą z rzędu szansę na występ w wyjściowej jedenastce. Dziś wieczorem, w meczu Interu z Sassuolo, młody napastnik powinien od początku stworzyć duet z Marcusem Thuramem, powtarzając ustawienie z Amsterdamu.

Wielki dylemat rozstrzygnie w najbliższych godzinach trener Chivu, jednak według "La Gazzetta dello Sport" scenariusz jest klarowny:

- Pio jest nieznacznie faworyzowany, Lautaro zmierza na ławkę rezerwowych. Powody są oczywiste: kapitan wrócił do treningów z zespołem dopiero podczas wczorajszej porannej sesji, po dwóch dniach indywidualnych zabiegów, a przede wszystkim po wieczorze spędzonym na ławce rezerwowych w Cruijff Arenie.

Pozostałe zmiany względem spotkania z Ajaksem to obecność Francesca Acerbiego i Carlosa Augusto w linii obrony (zamiast Stefana de Vrija i Alessandro Bastoniego) oraz Suzicia w środku pola (Henrich Mchitarjan usiądzie na ławce). Ponadto, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w bramce zobaczymy Josepa Martineza, który zadebiutuje w tym sezonie jako podstawowy golkiper.

Źródło: fcinternews.it

Plecak roboczy wzmacniany Milwaukee – 48228200

Polecane newsy

Komentarze: 1

Oba

Oba

21 września 2025 | 12:03

Dawaj tego Pio, zasłużył. Lautaro swoje pogra.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich