Thuram oszczędzany – celem powrót na hit z Napoli

18 października 2025 | 10:38 Redaktor: Kejmo Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Maksymalna ostrożność wobec Thurama: odpoczynek nawet w Lidze Mistrzów, celem powrót na mecz z Napoli.

Corriere dello Sport donosi, że w przypadku Marcusa Thurama zachowywana jest najwyższa ostrożność – celem jest, by napastnik Nerazzurrich znalazł się przynajmniej w kadrze na wyjazdowe starcie z Napoli, które odbędzie się już w najbliższą sobotę. To jednak tylko nadzieja, a nie pewność.

- Ostrożność jest priorytetem, choć wszyscy liczą, że Marcus Thuram wróci chociażby do składu meczowego na sobotni wyjazd do Neapolu – informuje dziennik, opisując aktualny stan zdrowia francuskiego snajpera, który nie wystąpił dziś na Stadio Olimpico z powodu problemów z mięśniem dwugłowym lewej nogi.

Obecny plan sztabu szkoleniowego prowadzonego przez Chivu zakłada, aby uniknąć ryzyka pogłębienia urazu: Tikus ma odpoczywać także we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów w Belgii przeciwko Union Saint-Gilloise. Wszyscy w klubie liczą, że pozwoli mu to w pełni skoncentrować się na kluczowym pojedynku na Stadio Diego Armando Maradona.

Źródło: fcinternews.it

Milwaukee latarka na szyję 4933479898 ładowana przez USB 400 lumenów - kupisz na mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich