Toldo po meczu

2 września 2007 | 10:20 Redaktor: Daniello Kategoria:Wywiady

Francesco Toldo w drugiej połowie meczu z Empoli popisał kilkoma udanymi interwencjami w kluczowych momentach meczu

Zagraliśmy świetny mecz.”, powiedział w wywiadzie dla Sky Italia. „Ciężko było zwyciężyć w Empoli. Rywale byli wyjątkowo wymagającym przeciwnikiem, szczególnie w drugiej połowie. Zagrywali wiele niebezpiecznych dośrodkowań, a wszyscy dobrze wiemy, że najlżejsze trącenie piłki może spowodować duże problemy. Tak właśnie stało się w meczu z Udinese.

Mecz miał trochę nie równe tempo, było wiele kontrataków, ale utrzymywaliśmy optymistyczną postawę i to pomogło nam kontrolować grę i zakończyć ją pod koniec.

Zapytany o to, dlaczego postanowił zostać w Interze, pomimo, że jest nie bramkarzem pierwszego zespołu, Toldo odpowiedział: „Pozostałem ponieważ wierzę w Inter i nasz zespół. Dla drużyny muszę zapomnieć o mojej dumie i to jest ważne.

Poproszony o komentarz na temat możliwości wykluczenia Adriano z meczów w Lidze Mistrzów, włoski bramkarz zaznaczył: „To są decyzje techniczne. Trudno jest je komentować. Każdy jest zawiedziony, że taki piłkarz jak Adriano, może być wykluczony z tak ważnych rozgrywek. Będzie on mógł pracować aby dobrze wystąpić w meczach ligowych i Coppa Italia. Musi pozostać spokojny, ciężko pracować i być zawsze gotowy na decyzję trenera, że to on ma zagrać.

Inter będzie kontynuował sezon bez Alvaro Recoby, który został wypożyczony do Torino. „Gra przeciwko El Chino będzie problemem, szczególnie podczas stałych fragmentów gry.”, stwierdził Toldo. „Na pewno strzeli co najmniej 15 goli, jeśli będzie grał regularnie.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich