Lilian Thuram: Duma z synów i lekcja od Marcusa
Lilian Thuram został uhonorowany nagrodą 'Golden Boy za całokształt kariery' podczas uroczystej gali w Narodowym Muzeum Motoryzacji w Turynie. Legendarny francuski obrońca opowiedział o swoich synach, Marcusie i Kephrenie.
- Nie spodziewałem się, że zobaczę moich synów na takim poziomie, ale wiele osób mówiło mi, że popełniam błąd, pozwalając im grać w piłkę nożną. Myślałem, że powinni grać tylko dla przyjemności. Teraz jestem szczęśliwy, bo oni są szczęśliwi. Kto najbardziej Cię denerwuje? Jako ojciec nauczyłem się jednej rzeczy: mam syna, który urodził się z uśmiechem na twarzy – Marcusa. To on nauczył mnie, że można być poważnym człowiekiem, nawet dużo się śmiejąc.
Wypowiedź Thurama została przytoczona przez portal Tuttomercatoweb.com. Marcus Thuram obecnie występuje w barwach Nerazzurrich, gdzie szybko stał się jednym z kluczowych zawodników ofensywy. Jego brat Kephren także rozwija swoją karierę na europejskich boiskach.
Źródło: fcinternews.it

Kejmo






Reklama