Zieliński wrócił do treningów z Interem, Darmian wciąż poza zespołem
Po rozczarowaniu w Rijadzie, Inter wrócił wczoraj do treningów w ośrodku w Pinetinie, przygotowując się do trudnego wyjazdu do Bergamo, który czeka Nerazzurrich w najbliższą niedzielę.
Jak podaje „La Gazzetta dello Sport”, piątkowi gracze odbyli sesje regeneracyjne i indywidualne, natomiast pozostali trenowali w grupach na boisku. - Wśród ćwiczących był również Piotr Zieliński, który poprosił o zmianę tuż przed serią rzutów karnych w meczu z Bologną: jest już w pełni sprawny, a jego mięsień dwugłowy nie sprawia problemów – czytamy w raporcie gazety.
Inaczej wygląda sytuacja Matteo Darmiana. On również był w Arabii Saudyjskiej, licząc na możliwość gry w ewentualnym finale, jednak jeszcze przez kilka dni będzie musiał poczekać na powrót do wspólnych treningów. Wczoraj pracował indywidualnie wraz z innymi kontuzjowanymi – Di Gennaro, Acerbim i oczywiście Denzelem Dumfriesem.
Inter przygotowuje się więc do kolejnych wyzwań, mając nadzieję na szybki powrót wszystkich kluczowych zawodników do gry.
Źródło: fcinternews.it

NerioCorsi




Reklama