Dunga wierzy w Adriano

5 września 2007 | 17:55 Redaktor: Larry Kategoria:Ogólna

Selekcjoner reprezentacji Brazylii, Dunga, dał do zrozumienia, że wciąż liczy na Adriano w kontekście jego gry w barwach Canarinhos. W wypowiedzi dla jednej z brazylijskich gazet Dunga powiedział, iż wierzy, że Adriano wróci do swojej najwyższej dyspozycji.

Adriano od dłuższego czasu nie może się odnaleźć. Po bardzo kiepskim zeszłym sezonie, w który miał jednak przebłyski bardzo dobrej gry, Inter był gotów wypożyczyć swojego gwiazdora. Sam Adriano na takie rozwiązanie się jednak nie zgodził, wobec czego będzie bronił barw Interu co najmniej do stycznia. Dla tych, którzy zapomnieli już, jak wygląda najwyższa forma Adriano, warto przypomnieć jego skuteczność w reprezentacji: strzelił 25 bramek w 37 meczach (!).

Dunga problem snajpera mistrza Włoch widzi tak: ”Jak tylko Adriano dorośnie, odzyska swoje miejsce w Interze. Wchodzi właśnie w decydujący, najważniejszy etap nie tylko swojej kariery, ale swojego życia. Jeśli przestanie uważać siebie samego za ofiarę, zapomni o przeszłości, może zacząć wszystko od początku.”

Trzymajmy wszyscy mocno kciuki za Adriano, bo jest to zawodnik nieprzeciętny, który z pewnością jest w stanie wstać z kolan i znów zachwycać cały świat swoim piłkarskim kunsztem.

Źródło: ch4.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich