Akanji: W Interze naprawdę jest mi bardzo dobrze
Manuel Akanji w rozmowie ze Sport Mediaset podkreślił, że w Interze czuje się znakomicie i nie ukrywa, że marzy o dołożeniu do swojej kolekcji kolejnego krajowego trofeum, tym razem Pucharu Włoch.
Mecz o Coppa Italia zbliża się wielkimi krokami, a napięcie rośnie z każdą minutą. Szwajcarski obrońca, przepytany przez Sport Mediaset, opowiedział o swoich odczuciach przed tym kluczowym spotkaniem.
Wygrałeś wszystkie krajowe puchary w ligach, w których grałeś. Jak bardzo chciałbyś dołożyć do tego Puchar Włoch?
- Byłoby wspaniale, bardzo na to liczę. Pięć lat temu sięgnąłem po Puchar Niemiec, miło byłoby to powtórzyć.
Chcesz tu zostać?
- Tak, tutaj naprawdę jest mi bardzo dobrze. To był świetny sezon, poza Ligą Mistrzów reszta rozgrywek ułożyła się dla nas dobrze. Jestem tu szczęśliwy, podobnie jak moja rodzina.
Źródło: fcinternews.it

NerioCorsi






Reklama