Atletico Madryt wchodzi do gry o Soleta z Udinese

24 czerwca 2026 | 20:19 Redaktor: NerioCorsi Kategoria:Transfery1 min. czytania

Atletico Madryt włącza się do gry o Oumara Soleta z Udinese i szykuje formalną ofertę, co może poważnie skomplikować plany Interu dotyczące wzmocnienia defensywy Francuzem.

Ledwo w Mediolanie zdążono otrząsnąć się po nieudanym transferze Marco Palestry, który ostatecznie trafił do Chelsea, a już z zagranicy, konkretnie z Francji, napływają kolejne niepokojące informacje dotyczące innego realnego celu Nerazzurrich. Według Footmercato, mimo że Oumar Solet od kilku miesięcy znajduje się na liście życzeń Interu, jego przeprowadzka do Mediolanu może napotkać poważną przeszkodę.

Francuski serwis donosi, że do wyścigu o stopera Udinese, za którego żąda się co najmniej 25 milionów euro, włączyło się Atletico Madryt. Hiszpański klub, szukający wzmocnień do swojej linii obrony, umieścił Soleta w gronie głównych celów na letnie okno transferowe.

Colchoneros mają zamiar przyspieszyć działania i w najbliższym czasie przedstawić Udinese oficjalną propozycję. W tej sytuacji Inter może stanąć przed koniecznością stoczenia bezpośredniej rywalizacji z przedstawicielem La Liga, jeśli chce doprowadzić do transferu Francuza na San Siro.

Źródło: fcinternews.it

Plecak roboczy wzmacniany Milwaukee – 48228200

Polecane newsy

Komentarze: 1

Wisnia_pl

Wisnia_pl

24 czerwca 2026 | 20:31

Bo trzeba negocjować szybko, a nie bawić się w kto odpuści bardziej. Co roku mamy takie akcje i nic się nie uczymy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich