De Vrij odchodzi z Interu i dołącza do Panathinaikosu
Stefan de Vrij porozumiał się z Panathinaikosem. Po ośmiu latach i trzech zdobytych scudettach w barwach Nerazzurrich holenderski stoper żegna się z Serie A, aby spróbować sił w greckiej Super League, co potwierdził Fabrizio Romano.
De Vrij ma pojawić się w Atenach już w poniedziałek, gdzie przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt, o czym informuje serwis Pronews.gr.
Zgodnie z doniesieniami tego portalu umowa między de Vrijem a klubem z koniczynką ma obowiązywać na zasadzie 1+1 roku, a obrońca ma inkasować około 1,5 miliona euro za każdy z dwóch możliwych sezonów.
W koszulce Nerazzurrich Holender rozegrał łącznie 296 spotkań, strzelił 13 goli i zaliczył 8 asyst, przez kilka sezonów będąc jednym z kluczowych ogniw defensywy mediolańskiej drużyny.
Źródło: fcinternews.it

NerioCorsi







hawk247
27 czerwca 2026 | 09:25
Jeden z największych cichych bohaterów klubu, sfaulował Icardiego w ostatniej kolejce 17/18 by pomóc nam wrócić do LM, potem był pewniakiem w obronie, strzelił parę ważnych główek, a na ostatnie lata godził się być rezerwowym, mimo że mógł startować w większości topowych klubów. Stefan, dzięki!
Reklama