Rewelacje Tuttosport

1 kwietnia 2010 | 17:34 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Włoska gazeta Tuttosport informuje, że Cesc Fabregas będzie celem transferowym nr 1 Interu Mediolan podczas zbliżającego się letniego okienka transferowego. Jose Mourinho zdaje sobie jednak sprawę, że pozyskanie gwiazdy Arsenalu Londyn będzie bardzo trudne.

Relacje między portugalskim szkoleniowcem i Arsene Wengerem, trenerem Kanonierów nie są najlepsze. Dodatkowo Hiszpanem interesuje się FC Barcelona do której pomocnik bardzo chętnie by dołączył.

Jeżeli Massimo Morattiemu nie uda się pozyskać Fabregasa, swoją uwagę skupi na kapitanie FC Liverpoolu, Stevenie Gerrardzie. Sytuacja Anglika w barwach The Reds jest obserwowana przez działaczy Interu już od dawna. Nerazzurri są gotowi zaoferować Anglikom 35 mln euro. Środki pieniężne miałyby zostać zdobyte po ewentualnej sprzedaży Mario Balotelliego. Co prawda Włoch przeprosił za swoje ostatnie zachowanie, jednak jego przyszłość wciąż jest niepewna. Zawodnik ma w swoim kontrakcie klauzule odejścia w wysokości 70 mln euro. Działacze Interu zdają sobie sprawę, że tak wielkich pieniędzy za Super Mario nie dostaną. Moratti jest gotowy sprzedać utalentowanego napastnika za około 40 mln euro.

Zainteresowanie Balo wykazują Arsenal Londyn, Manchester City, Chelsea Londyn oraz FC Barcelona.

Źródło: goal.com

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich