Crespo: „Wierzę w Nelsona Rivasa”

18 września 2007 | 16:16 Redaktor: Daniello Kategoria:Wywiady

Jako napastnik, Hernan Crespo wie wszystko o obrońcach. „Ufam Nelsonowi Rivasowi,” powiedział Argentyńczyk o swoim kolumbijskim koledze z drużyny, przed wylotem z Mediolanu. „Skoro został kupiony przez tak wielki klub jak Inter, to oznacza, że jest dobrym piłkarzem i poradzi sobie. Zapewne nie spodziewał się, że zagra tak wcześnie, ale na pewno chce pokazać swoją wartość. Jest spokojny i skupiony.

Na temat pierwszego meczu Ligi Mistrzów z Fenerbahce, Crespo dodał: „To będzie trudny mecz, ale jesteśmy pewni siebie i wiemy co mamy zrobić. Naszą siłą jest zespół i ta siła pozwoli nam pokonać wszystkie przeciwności, także te, które mogą pojawić się w jutrzejszym meczu.

Crespo zagrał 60 minut w meczu z Catanią i strzelił pierwszą bramkę dla Nerazzurrich. „To było dla mnie ważne, by osiągnąć meczową kondycję.”, powiedział. „Gol przeciwko Catanii na pewno dodał mi siły, ale nigdy nie jestem usatysfakcjonowany, bo lubię strzelać bramki. To trener decyduje kto zagra w Istambule, ja zawsze jestem gotów zagrać 5 czy 90 minut.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich