Maicon: "Chcę grać dla Realu Madryt"

3 czerwca 2010 | 13:33 Redaktor: Kuba.S Kategoria:Transfery

Prawy obrońca Interu Mediolan, Douglas Maicon przyznał, że jest zaszczycony perspektywą gry na Santiago Bernabeu. Gdy nowy trener Realu Madryt, Jose Mourinho ogłosił go jednym ze swoich głównych celów transferowych, przyszłość zawodnika na Giuseppe Meazza jest bardzo wątpliwa.

Pozyskać zawodnika pragnie również Manchester City, ale sam zawodnik nie jest zainteresowany grą na Wyspach Brytyjskich.

"Chcę grać dla Realu Madryt. Byłby to dla mnie wielki zaszczyt ponieważ jak już wcześniej wspominałem to świetna szansa na rozwój mojej kariery. Nie chcę grać dla Manchesteru City. Wyrażę się jasno: Chcę grać dla Realu Madryt, nie mam zamiaru grać na Wyspach."

Na razie jednak, Brazylijczyk skupia się na Mistrzostwach Świata w RPA. Podkreślił jednak jeszcze raz klasę Portugalskiego trenera, Jose Mourinho.

"Mourinho to świetny trener i myślę, że każdy się ze mną zgodzi. Mam z nim świetne relacje i uważam, że granie pod jego wodzą byłoo by dla mnie bardzo dobre. Wygraliśmy razem wiele i mam nadzieję to powtórzyć. Jest jednym z najlepszych trenerów jakich miałem w swojej karierze." powiedział piłkarz dla AS.

Źródło: goal.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich