Materazzi o Benitezie i Mourinho

29 lipca 2010 | 09:27 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Charyzmatyczny defensor Interu Mediolan - Marco Materazzi powiedział, że Jose Mourinho jest niezastąpiony, lecz wierzy także iż Rafael Benitez może polepszyć zespół Interu i liczy, że tak właśnie się stanie już w nadchodzącym sezonie.

Materazzi był bardzo związany z Mourinho czego dowodem był chociażby mecz finałowy i to co działo się tuż po nim za kulisami, kiedy to obaj Panowie dosyć emocjonalnie się żegnali, gdyż już wtedy jasne było iż Jose Mourinho z Interu odchodzi,

"Benitez? Będzie można ocenić dopiero po roku, tak jak w przypadku Mourinho. Nie jestem od tego by mówić czy lubię czy nie lubię. Po 2 latach mogę powiedzieć, że Mourinho jest unikalny, numer jeden. Nie do podrobienia. Prawdziwym fenomenem jest jednak Moratti, który płacił Mourinho 18 milionów Euro, sprzedał go Realowi za 16 i tym sposobem miał najlepszego trenera przez dwa lata za jedyne 2 miliony euro. Benitez był bardzo inteligentny zaznaczając, że jest inny niż Mourinho. Nikt też nie może być zły, że my myślimy wciąż o Mourinho, ponieważ każdy wie i widział jak wyglądało nasze pożegnanie. Mówię to teraz, ale tak jak u Mourinho tak i u Beniteza będę do dyspozycji trenera i zespołu. Nie możemy patrzeć w tył, Rafa musi być bliżej zespołu i myśleć tak jak to robił w Liverpool'u. Najważniejsze to wygrywać i my wciąż chcemy wygrywać. Benitez chce pokazać swoją wizję futbolu, chęć poprawienia graczy którzy mają nawet 37 lat, piłkarzy takich jak ja." - powiedział "Matrix"

Źródło: fi

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich