Lecce 1-1 Inter

10 listopada 2010 | 19:09 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Relacje2 min. czytania

Środowy wieczór na Stadio Via Del Mare przyniósł podział punktów pomiędzy Lecce a Inter Mediolan. Mistrzowie Włoch w mocno osłabionym składzie nie dali rady gospodarzom. Bramkę dla Interu w 76 minucie zdobył Diego Milito, dla rywali trzy minuty później trafił Olivera.

Inter mógł wygrać dzisiejsze spotkanie, lecz w kluczowych momentach zabrakło skuteczności. Fantastyczną sytuację zmarnował Pandev, który już na początku meczu mógł dać prowadzenie zespołowi Rafy Beniteza. Jego strzał obronił Rosati.

Po ponad godzinie gry padł gol dla Interu. Do siatki trafił Diego Milito wykorzystując podanie od Samuela Eto'o, który minął rywali na lewej flance i dograł do Argentyńczyka. To trzeci gol Il Principe w tym sezonie w Serie A. Bramka została zadedykowana Walterowi Samuelowi.

Lecce chwilę później zdołało wyrównać po kontrze. Bramkę głową zdobył Olivera po rzucie rożnym. W drugiej części meczu pojawił się na boisku obok Milito także Stanković oraz Mancini. Serbski pomocnik bliski był zdobycia gola po akcji z Chivu. Niestety do końca wynik 1-1 się utrzymał i Inter kolejny raz bez zwycięstwa w lidze.

W weekend czeka nas mecz Derbowy z Milanem, który przytrafił się Interowi w bardzo trudnym momencie.

LECCE-INTER 1-1
strzelcy: 76' Milito, 79' Olivera

Lecce: 22 Rosati; 33 Rispoli, 4 Gustavo, 3 Giuliatto, 28 Brivio (37' st 32 Coppola); 20 Vives, 18 Giacomazzi, 11 Mesbah; 10 Olivera (41' st 19 Piatti), 17 Di Michele, 27 Jeda (20' st 15 Ofere).

pozostali na ławce: 81 Benassi, 2 Donati, 5 Sini, 21 Grossmuller.

trener: Luigi De Canio.

Inter: 12 Castellazzi; 39 Santon, 6 Lucio, 2 Cordoba, 26 Chivu; 4 Zanetti, 20 Obi (39' st 30 Mancini); 88 Biabiany (11' st 5 Stankovic), 29 Coutinho, 27 Pandev (1' st 22 Milito); 9 Eto'o.

pozostali na ławce: 21 Orlandoni, 23 Materazzi, 40 Nwankwo, 57 Natalino.
trener: Rafael Benitez.