Sandro Mazzola o sytuacji Interu

16 listopada 2010 | 20:19 Redaktor: lordqkie Kategoria:Ogólna

Legenda Interu, Sandro Mazzola, wypowiedział się ostatnio na temat jego byłej drużyny. Sandro nalega, by zostać przy Benitezie i dać mu robić swoje, bo wierzy, że Hiszpan dobrze wytrenuje piłkarzy Nerazzurrich.

Rafael Benitez jest teraz przez wielu krytykowany, ponieważ w Interze nie układa się zbyt dobrze. Spowodowane jest to głównie przez plagę kontuzji. Mazzola zapewnia, że Inter w zimowym okienku transferowym zakupi kilku nowych piłkarzy, którzy są teraz bardzo potrzebni w drużynie. Głupotą byłoby nie skorzystanie z tego okienka transferowego.

"Nie chciałbym zamienić się miejscem z Benitezem. W drużynie jest źle a jak zawsze pierwszy do ostrzału jest trener. Ciężko się pracuje wiedząc, że jest się krytykowanym. Wierzę jednak w Beniteza, bo jest doskonałym trenerem. Okno transferowe w styczniu? Inter na pewno z niego skorzysta, ponieważ po tylu kontuzjach potrzebują nowych piłkarzy w drużynie. W każdym razie myślę, że Inter potrzebuje dobrego pomocnika a zwłaszcza obrońcę, by załatać dziurę po stracie Waltera Samuela."

Źródło: goal.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich