Wymiana brazylijczyków na linii Inter-Real?
Wiele plotek krąży teraz w Europie na temat Interu. Wiele mówi się o odejściu Beniteza i przyjściu Leonardo. Ruch ten wywołałby wiele nieporozumień i kontrowersji. Ostatnio jednak pojawiła się nowa wiadomość, która jest kontynuacją noweli "Maicon w Realu." i przejścia Kaki do Interu.
Sportmediaset poinformowało ostatnio, że powracają negocjacje na temat Kaki. Gracz Realu przeszedł do Królewskich za 52 miliony w 2009 roku. Niestety od tamtego czasu boryka się z kontuzjami i brakiem formy. Powszechnie wiadomo też, że były szkoleniowiec Interu, czyli Jose Murinho, od dawna interesuje się sprowadzeniem na Santiago Bernabeu brazylijczyka Douglasa Maicona, który jest w swojej szczytowej formie.
By rozwiązać obydwa problemy najrozsądniejsza byłaby wymiana obydwu graczy. Wtedy rewelacyjny Maicon powędrowałby do Królewskich, uzupełniając ich szyk obronny, a Kaka powróciłby do Mediolanu, lecz nie do Rossonerrich a do Nerazzurrich. Byłby to kolejny powód by zatrudnić Leonardo, który od dawna chciał trenować Kakę. Jednak czy Moratti chce stracić fantastycznego, prawego obrońcę i pozyskać trenera i piłkarza, którzy grali kiedyś dla odwiecznego rywala?
Źródło: football-italia.net
Reklama