Mancini po meczu

7 października 2007 | 09:11 Redaktor: Daniello Kategoria:Wywiady1 min. czytania

Roberto Mancini był zadowolony z gry swoich podopiecznych przeciwko Napoli, lecz jednocześnie przyznał, że jego drużyna powinna lepiej wykorzystać sytuacje jakie stwarzała.

Trener Nerazzurrich powiedział: „Nie mieliśmy świetnego startu, ponieważ rywale byli dobrze ustawieni na boisku, ale zabraliśmy się do roboty i przejęliśmy inicjatywę. W tym momencie stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych i mogliśmy strzelić więcej bramek w pierwszej połowie. Mając tyle możliwości zdobycia goli, musieliśmy się postarać i zapewnić sobie spokój i 3 punkty przed końcowym gwizdkiem, gdyż 2-0 mogło nie wystarczyć. Jednakże, zagraliśmy dobrze i pokazaliśmy parę niezłych zagrań.

To było ważne, aby mieć dobrą pozycję w tabeli przed przerwą na mecze reprezentacji i pomijając kontuzje i zawieszenia bycie liderem jest na pewno przewagą jaką mamy nad rywalami. Wciąż możemy się poprawić w wielu aspektach naszej gry, ponieważ po przerwie powróci do składu paru zawodników.