Vecchioni, Lippi i Facchetti o meczu

13 kwietnia 2011 | 14:53 Redaktor: Rizzo Kategoria:Ogólna

Nie ma już chyba w całych Włoszech żadnej znanej osobistości związanej z piłką, która nie zostałaby zapytana o szanse Interu na awans do półfinału Ligi Mistrzów. Dziś przedstawiamy Wam wypowiedzi trójki Vecchioni-Lippi-Facchetti. Jak to zwykle bywa w Italii nie ma pełnej zgody co do wyniku, mało tego, opinie są diametralnie różne.

Roberto Vecchioni, znany kibic Nerazzurrich nie ma wątpliwości co do rewanżowego meczu. Jego zdaniem Inter stoi przed wyzwaniem ponad swoje siły. "Nie będę oglądał spotkania, ponieważ nie chcę rozważać miliona rozwiązań i łudzić się, że wygramy. Jestem szalony na punkcie Interu, ale patrzę na to realistycznie"

Gianfelice Facchetti w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport stwierdził, że każdemu kibicowi Nerazzurrich marzy się awans "Awans do półfinału jest prawdziwym marzeniem wszystkich Interistów. Piłkarze muszą dać z siebie wszystko"

Marcello Lippi, trener mistrzów świata z 2006 roku jest umiarkowanym optymistą. "Możemy awansować, za nami dopiero pierwszy mecz. Nikt nawet przez moment nie myślał o tym, że Schalke może wygrać 5-2 w Mediolanie. Inter stoi przed trudnym zadaniem, to oczywiste, ale musimy wierzyć"

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich