Nerazzurri w reprezentacjach

14 października 2007 | 12:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Reprezentacja Rumunii pokonała 1:0 Holandie. Bramkę na wagę zwycięstwa w 71 minucie zdobył Goian. Christian Chivu zagrał całe spotkanie na pozycji pomocnika. Było to spotkanie kwalifikacji EURO 2008.

Węgry pokonały 2:0 Maltę w meczu kwalifikacji EURO 2008. Gole zdobywali Feczesin oraz Tozser. Attila Filkor grał do 75 minuty.

Dejan Stankovic i jego koledzy z Serbii zremisowali bezbramkowo z Armenią w meczu kwalifikacji EURO 2008. Deki grał 90 minut.

Esteban Cambiasso i Javier Zanetti zagrali pełne 90 minut w spotkaniu towarzyskim Argentyna-Chile. Nicolas Burdisso i Luis Jimenez całe spotkanie spędzili na ławce rezerwowych. Argentyńczycy wygrali 2:0 po bramkach Riquelme.

Dzisiaj w reprezentacji Brazylii powinniśmy zobaczyć Julio Cesara i Maicona, oraz w reprezentacji Hondurasu Davida Suazo. Brazylijczycyc zagrają mecz kwalifikacyjny do MŚ 2010 w Kolumbią. Honduras z kolei gra mecz towarzyski z Panamą