Figo: Quaresma jest moim następcą.

19 października 2007 | 18:21 Redaktor: lordqkie Kategoria:Transfery

Luis Figo powiedział, że Inter powinien zaproponować podpisanie kontraktu jego portugalskiemu rodakowi Ricardo Quaresmie, a gwiazdor FC Porto powinien być zainteresowany tym ruchem.

Figo błyszczy formą dla Nerazzurrich w tym sezonie, jednak nie sądzi, że zostanie na San Siro dłużej niż do czasu, aż jego kontrakt wygaśnie w lecie 2008r.

Były gracz Realu Madryt wierzy, że skrzydłowy Porto będzie jego najlepszym zmiennikiem i poleca władzom Interu zatrudnienie 24-latka.

"Uważam za normalne, że Inter powinien szukać młodego zawodnika dobrej jakości jak Ricardo," powiedział Figo. "Byłaby to dobra transakcja zarówno dla Interu, jak i samego Ricardo."

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Luis wypowiada się o Quaresmie. Wcześniej mówił o nim: "On jest najlepszym piłkarzem w Portugalii w tym momencie."

Quaresma wydaje się być otwarty na propozycje. Zapytany o zainteresowanie Nerazzurrich mówi: "Nie rozmawiałem na ten temat z nikim, ale czuję się szczęśliwy i dumny wiedząc, że tak wielki klub jak Inter jest mną zainteresowany.'

Źródło: www.goal.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich