Toldo: „Najważniejsza jest drużyna.”

21 października 2007 | 08:58 Redaktor: Daniello Kategoria:Wywiady1 min. czytania

Francesco Toldo wykonał niezwykle ważna paradę w doliczanym czasie gry z Regginą, co uratowało 3 punkty dla Interu i zapewniło szóste zwycięstwo w sezonie.

To na pewno nie był łatwy mecz, Reggina pokazała swoją dumę i zrobiłą wszystko co mogła, aby zdobyć bramkę.

Pokazaliśmy dobrą grę, na murawie, która była trudna do gry z powodu deszczu. Inter zostałzmuszony do obrony w pierwszej połowie, ale naprawdę groźne strzały na naszą bramkę Raggina oddała dopiero w drugiej połowie.

Toldo na Stadio Calabria zastąpił między słupkami Julio Cesara.
Po przeżyciu takiej kariery jak moja, nie jest łątwo zaakceptować rolę drugiego bramkarza, ale szanuję decyzję trenera i zawsze ejstem wdzięczny klubowi.

Nie mozemy zapomnieć, że Niter ma naprawdę szeroki skład. Musimy zawsze postawić interesy drużyny na pierwszym miejscu.

Źródło: inter.it