Oceny za mecz z Chievo Verona

24 października 2011 | 11:54 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Niedzielny mecz z Chievo nie był fascynujący, ale najważniejszym faktem jest to iż w końcu udało odnieść się zwycięstwo na własnym terenie. Poniżej znajdziecie oceny piłkarzy i trenera za ten mecz wraz z któtkim komentarzem.

Julio Cesar: 6.5
Dwie sytuacje w których jedna była naprawde groźna. Najpierw Hetemaj, później Moscardelli. Julio zasłużył na pochwałę za ten mecz.

Maicon: 6.5
Wyglądał na nieco zmęczonego na początku, później się rozkręcił i nawet trafił w poprzeczkę, galopował prawą stroną boiska, dwa strzały obok bramki.

Lucio: 6.5
Mniej wybiegów do przodu i od razu lepiej. Jeśli ktoś był naprzeciw niego, skutecznie go neutralizował. Zatrzymał kilka ataków Chievo, miał wszystko pod kontrolą.

Chivu: 7
Wciąż bardzo dobry jako środkowy obrońca mimo iż często powtarza, że nie jest środkowym obrońcą. Precyzyjnie, czysto, dynamicznie. Dobry występ Rumuna.

Nagatomo: 6.5
Trzymał się blisko piłkarzy Chievo i próbował rozpoczynać akcje Interu lewą flanką.

Zanetti: 6
Niczym szczególnym się nie wyróżnił na pozytyw, ale również niczego nie popsuł. Hetemajowi grało się przeciwko niemu bardzo trudno.

Thiago Motta: 6.5
"Rozdziewiczył" bilans bramkowy Interu na Giuseppe Meazza po 331 minutach bez gola. Strzelił gola, który dał nam zwycięstwo.

Cambiasso: 5.5
Nie był to najlepszy Cambiasso jakiego znamy, ale grający naprzeciw niego Vacek nie rozegrał również wielkiego meczu.

Zarate: 6
Miał dwie dobre okazje na gola, drugi strzał dobrze obroniony przez Sorrentino. Potem nieco zniknął z pola widzenia gdy zszedł na lewą stronę.

Obi: brak

Pazzini: 5.5
Próbował ale wszystko wychodziło mu do połowy.

Stankovic: 6
Po jednym z jego strzałów powinniśmy mieć rzut karny, ponieważ piłka trafiła w rękę Morero. Deki zagrał przyzwoicie.

Castaignos: 5
Miał znakomitą okazję na bramkę, lecz niestety jej nie wykorzystał. Wówczas ocena byłaby znacznie wyższa. Powodzenia młokosie.
 
Sneijder: 7
Pierwszy od myślenia na boisku i pierwszy do kreowania gry. Prawie zdobył gola z wolnego, asystował przy bramce Motty i raz prawie asystował Pazziniemu, który nie wykorzystał dobrej piłki.

Ranieri: 6
Potrzebował gola i zwycięstwa. Udało się. Oczekujemy jednak jeszcze więcej..
 
Ogólnie: 6
Zwycięzyliśmy, to ważne ale musimy być szybsi i przede wszystkim skuteczniejsi.

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich