Becali o sytuacji Chivu
Wciąż nie wiadomo, czy Rumun Cristian Chivu, zostanie na kolejny sezon w Interze. Umowa defensora w czerwcu straci na ważności, przez co może on już od teraz rozglądać się za nowym pracodawcą. Agent 31-latka zapewnia jednak, że na rozmowy o przedłużeniu kontraktu przyjdzie jeszcze pora.
- Wprawdzie ciągle nie możemy być pewni przyszłości Cristiana, ale wkrótce wszystko się wyjaśni. Myślę, że z poszukiwaniami nowego pracodawcy wstrzymamy się najpóźniej do marca lub lutego. Do tego czasu spróbujemy znaleźć porozumienie z Interem. Miesiąc, czy dwa na zastanowienie nasze i Interu jest nawet wskazany.
Były, wielokrotny reprezentant Rumunii broni barw Nerazzurrich od 2007 roku. Zawodnik grał też między innymi dla Ajaxu i Romy.
Źródło: tuttomercatoweb.com
Reklama