Zwycięstwo Primavery

4 listopada 2007 | 14:51 Redaktor: lordqkie Kategoria:Relacje1 min. czytania

Młodzi zawodnicy Interu Mediolan odnieśli wczoraj zwycięstwo nad zespołem Udinese 4:2. Podopieczni Vincenzo Esposito prowadzenie objęli już w 8 minucie spotkania. Kolejne bramki padały w 19 oraz 21 minucie. Gdy Inter prowadził już 3:0 do głosu doszli zawodnicy Udinese. Po bramkach Laurito i Virtanen doprowadzili do stanu 3:2. Zawodnicy z Mediolanu zdołali jednak strzelić czwartą bramkę w samej końcówce spotkania czym udokumentowali swoją przewagę w tym spotkaniu.

Udinese 2:4 Inter Mediolan (1:3)
0:1 Balotelli '8
0:2 Filkor '18
0:3 Siligardi '21
1:3 Laurito '34
2:3 Virtanen '74
2:4 Napoli '88

Udinese: Lamberti; Sissoko, Piscopo, Marino (Barreca '72); Isla, Zampa, Ursella, Elitro (Licata '81); Osso (Hodza '60), Virtanen, Laurito.
Trener: Vanoli.

Inter: Belec; Filippini, Desenclos, Fatic, Perissinotto; Siligardi (Puccio '75), Maaroufi (Khrin '63), Bolzoni, Filkor; Napoli (Litteri '92), Balotelli.