Massimo Moratti o remisie z Juventusem

5 listopada 2007 | 16:49 Redaktor: Daniello Kategoria:Wywiady

Prezydent Interu Mediolan, Massimo Moratti, skomentował zremisowane mecz Nerazzurrich i Bianconerich

To był mocny, interesujący i godny mecz, który zapamiętamy pozytywnie, nawet jeśli Inter miał pecha z wieloma stworzonymi okazjami bramkowymi. Juventus jednak grał w wielką dumą i zdobył wyrównującą bramkę

Prezydent Interu także powiedział co myśli o nieprzyznanej bramce Cambiasso i nieodgwizdaniu faulu na Ibrahimowiciu. „Trzeba być naprawdę dobrym sędzią, żeby nieprzyznać takiej bramki jaką strzelił Cambiasso.”, powiedział Moratti z uśmiechem na twarzy. „Sądzę, że sytuacja Ibrahimovicia i ta Del Piero to momenty, które łatwo przeoczyć.

Massimo Moratti wierzy, że Juventus wciąż będzie silnym rywalem w walce o tytuł. „Bianocneri są więcej niż niebezpieczni, podobnie jak pozostałe trzy duże zespoły, które nas gonią, więc musimy być ostrożni. Jednakże obojętnie czy będzie nam szło dobrze czy źle, będziemy musieli siepostarać, aby kontynuować tempo jakie jest teraz.

Podsumowując prezydent Interu jest zadowolony z występu drużyny w turynie: „Oczekiwałem, że moi piłkarze tak zagrają jak to zrobili. W meczu mogło być więcej bramek, ale jest dobrze tak jak jest – remis na wyjeździe to dobry rezultat.

Jednak właściciel Interu nie jest już tak zadowolony z kontuzji Figo. Teraz martwi się o środowe spotkanie Ligi Mistrzów z CSKA Moskwa. „To był brzydki faul.”, skomentował Moratti.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich