Paolillo: "Luc i Juan zagrali dobre zawody"

11 marca 2012 | 10:00 Redaktor: Daniello Kategoria:Ogólna

Ernesto Paolillo, pełniący funkcję dyrektora wykonawczego był obecny na wczorajszym meczu młodej drużyny Nerazzurrich, która pokonała na nowej murawie przyjezdnych z Ceseny 4-2. Warto odnotować, że w spotkaniu udział wzięli również przysłani z pierwszej drużyny: Castaignos i Juan. Obaj, podobnie jak cały zespół spisali się świetnie.

- Miło jest zobaczyć murawę w takim stanie jak dzisiaj. Fani i piłkarze sprawili, że to wydarzenie było bardziej ekscytujące, co nie znaczy, że nie brakowało w nim spokoju. Co więcej, nasza młodzież zainaugurowała nowe boisko w najlepszy możliwy sposób, czyli od ważnego zwycięstwa.

Na meczu przeciwko Cesenie zjawiło się wiele znanych osobistości. Na trybunach można było dostrzeć Claudio Ranieriego, który z zaciekawieniem obserwował poczyniania młodych zawodników, a w szczególności wypożyczonych z dorosłej kadry Juana i Castaignosa:

- Oni pokazali się z bardzo dobrej strony. Od początku widać było ich duże zaangażowanie, które z minuty na minutę procentowało. Nie wolno zapominać, że Juan miał dłuższą przerwę od występów, co nie zmienia faktu iż zagrał dobry mecz. Castaignos także świetnie się spisał, strzelając wspaniałą bramkę. Wprawdzie musiał później opuścić boisko z powodu bólu w kolanie, ale na szczęście okazało się to nic poważnego. Ranieri był zachwycony ich występem i po zakończeniu starcia pochwalił wszystkich graczy.

- NextGen? To prestiżowy turniej, ale widząc zespół w takiej formie śmiało można wyżej postawić poprzeczkę. Zagramy z wymagającym przeciwnikiem, a przygotowania do tego meczu rozpoczniemy już od wyjazdu do Albinoleffe. Nie zapominajcie, że tam też czeka na nas trudne wyzwanie - zakończył.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich