Mazzola: "Diego nie ma motywacji do gry w Interze"

19 marca 2012 | 16:53 Redaktor: Daniello Kategoria:Ogólna

Kryzys w Interze, zachowanie Diego Forlana w stosunku do Ranieriego, burza na linii Branca - Oriali - to tematy, do których nawiązał w swojej ostatniej wypowiedzi legendarny piłkarz mediolańczyków, Sandro Mazzola.

- Według mnie Forlan sam nie wie, co czyni. Jak dla mnie on jest już zmęczony europejskim futbolem i brak mu jakiejkolwiek motywacji do reprezentowania koszulki Nerazzurrich. Przychodząc do tak wielkiego klubu, nie masz prawa lekceważyć poleceń trenera i mówić później, że wszystko jest w porządku. Diego powinien spotkać się z Ranierim i spróbować wyjaśnić ostatnie nieporozumienie. Konflikt Branki i Orialiego? Obaj mieli okazję pracować dla Interu i w jakiś sposób przyczynić się do jego rozwoju. Są to poważni ludzie, którym nie przystoi na tego rodzaju publiczne kłótnie. Zamiast robić szum w prasie, powinni siebie nawzajem przemilczeć.

- Inter przechodzi głęboki kryzys, jednak chodzi o zespół doświadczony, który powinien wiedzieć , jak ma się zachować w takiej sytuacji. Posada Ranieriego? Najlepszym krokiem władz, byłoby zaczekanie do końca sezonu, a dopiero potem ewentualne wycignięcie wniosków.

Źródło: interistaweb.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich