Chivu dostanie upragniony kontrakt?
Szkoleniowiec Interu Andrea Stramaccioni chce zatrzymać Cristiana Chivu w zespole. Rumuński obrońca jest skłonny podpisać nowy kontrakt z klubem, jeżeli szkoleniowiec pozostanie na swoim stanowisku.
Obecna umowa Chivu wygasa latem 2012 roku. W ostatnim czasie pojawiły się różnego rodzaju spekulacje dotyczące 31-letniego obrońcy, który do Interu trafił w lipcu 2007 roku z włoskiej AS Romy.
Piłkarz był bliski odejścia z klubu już zimą, kiedy to pytały o niego kluby z Holandii, Hiszpanii, Francji i Włoch. W dużej mierze przyczynił się do tego były już opiekun czarno-niebieskich Claudio Ranieri, którzy rzadko korzystał z usług uniwersalnego defensora. Sytuacja zawodnika diametralnie zmieniła się, gdy do drużyny zawitał młody Andrea Stramaccioni. 36-latek z miejsca posłał Rumuna do pierwszej jedenastki kosztem Nagatomo i mówi się, że będzie chciał mieć go u siebie także i w nadchodzących rozgrywkach.
I tu pojawia się pytanie, czy utalentowany trener dotrwa do tego czasu na obecnym stanowisku? Mimo ostatniej wygranej nad Genoą pogłoski na temat przyjścia do klubu bardziej renomowanego szkoleniowca nie ustają. Jeśli jednak popularny "Strama" dostanie gwarancję pozostania w Mediolanie na kolejny sezon, prawie pewne jest, że z nim ekipy nie opuści często krytykowany były gracz Ajaxu.
Źródło: interistaweb.it
Reklama